home Kouřit zdravě - česky Fajčiť zdravo - slovensky
PAIPO kouření bez kouře
PAIPO kouřit zdravě, odvykání kouření, dieta pro kuřáky.
 
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka

Partnerské stránky:
Thermos - termosky a termohrnky
Thermos - termosky a termohrnčeky
Thermos - termosy i termokubki
Úklid Písek
Úklidové služby KČ
Paipo zdravé kouření

Seznam často kladených dotazů:

Kouřit zdravě Paipo otazník

Co je PAIPO?
PAIPO je aromatická alternativa cigarety z Japonska, která vypadá a používá se jako cigareta. PAIPO se nezapaluje! Po sejmutí zátky a víčka se PAIPO vkládá mezi rty obdobně jako cigareta. Při vdechování začne proud vzduchu procházející skrz PAIPO uvolňovat aromatické extrakty, které vytvářejí v ústech chuť.

Obsahuje PAIPO kalorie?
PAIPO neobsahuje kalorie.

Je PAIPO vhodné jako doplněk programu na hubnutí?
Ano. PAIPO neobsahuje žádné kalorie. Navíc se Vám při jeho používání vytváří v ústech chuť a zároveň nedochází k vyšší tvorbě slin jako je tomu např. u bonbónů nebo žvýkaček. Větší množství slin v ústech vyvolává pocity hladu, což není během diety žádoucí.

Je PAIPO zdraví škodlivé?
Ne. PAIPO neobsahuje nikotin, dehet ani jiné zdravý škodlivé látky.

Jak dlouho PAIPO vydrží?
Doba po kterou si PAIPO udržuje svoji chuť záleží na více faktorech a proto ji není možné udat přesně. Při nepřetržitém používání PAIPO vydrží více než 8 hodin.

Je doba jednorázového použití nějak omezena?
Doba jednorázového použití není omezena, avšak stejně jako při nadměrně dlouhém cucání bonbónů či žvýkání se může objevit nepříjemný pocit v ústech. Tato doba je pro každého individuální.

Kde mohu PAIPO koupit?
Snažíme se aby bylo PAIPO co nejdostupnější. V současné době je možné PAIPO zakoupit převážně v prodejnách se zdravou výživou. Seznam prodejních míst je uveden zde.

Pomůže mi PAIPO přestat kouřit?
Odnaučit se kouřit není jednoduché. Při odnaučování kouření je třeba překonat fyzickou závislost tj. závislost na nikotinu a psychickou závislost. Psychická závislost je spojována s pocitem držení cigarety, pohybem ruky při kouření atd. PAIPO reflektuje psychické aspekty kouření neboť má rozměry i tvar jako cigareta a používá se jako cigareta.

Pomůže mi PAIPO omezit kouření?
S PAIPO můžete snížit počet vykouřených cigaret. Ve srovnání s klasickou cigaretou, kterou vykouříte do 10 minut, PAIPO vydrží 50 krát déle. Ušetříte tak zdraví i peněženku.

Mohu používat PAIPO společně s přípravky na odnaučování kouření?
Ano. PAIPO neovlivňuje účinky přípravků na odnaučování kouření.

Je PAIPO lék?
Ne, PAIPO není lék.

Mohu používat PAIPO i na místech kde je kouření zakázáno?
Ano. PAIPO se nezapaluje a nevytváří kouř. Můžete ho tedy používat všude tam, kde je kouření zákonem omezeno: ve veřejné dopravě, na nástupištích, v čekárnách, ve školách, v jídelnách, ve zdravotnických zařízeních, na koncertech, v divadle atd.

Je PAIPO vhodný doplněk pro kuřáky?
Paipo je šikovný doplněk ulehčující kuřákům překonávání každodenních překážek se zákazy kouření.

Je PAIPO nový výrobek?
PAIPO je výrobek s dlouholetou tradicí. Poprvé bylo představeno v Japonsku. V průběhu let si získalo přízeň mnoha milionů lidí po celém světě.

Může PAIPO způsobit alergické reakce?
PAIPO je dobře snášeno a alergické reakce nebyly zaznamenány. Osoby přecitlivělé na některou složku by neměly PAIPO používat.