home Kouřit zdravě - česky Fajčiť zdravo - slovensky
PAIPO fajčenie bez dymu
PAIPO fajčiť zdravo, odvykanie od fajčenia, diéta pre fajčiarov.
 
šípka
šípka
šípka
šípka
šipka
šipka
šípka

Partnerské stránky:
Thermos - termosky a termohrnky
Thermos - termosky a termohrnčeky
Thermos - termosy i termokubki
Úklid Písek
Úklidové služby KČ
Paipo fajčiť zdravo

Zoznam často kladených otázok:

Fajčiť zdravo Paipo otaznik

Čo je PAIPO?
PAIPO je aromatická alternatíva cigarety z Japonska, ktorá vyzerá a používa sa ako cigareta. PAIPO sa nezapaľuje! Po odstránení zátky a viečka sa PAIPO vkladá medzi pery, podobne ako cigareta. Pri vdychovaní začne prúd vzduchu, prechádzajúci cez PAIPO, uvoľňovať aromatické extrakty, ktoré vytvárajú v ústach chuť.

Obsahuje PAIPO kalórie?
PAIPO neobsahuje kalórie.

Je PAIPO vhodné ako doplnok programu na chudnutie?
Áno. PAIPO neobsahuje žiadne kalórie. Naviac sa Vám pri jeho používaní vytvára v ústach chuť a zároveň nedochádza k zvýšenej tvorbe slín, ako je to napr. pri cukríkoch alebo žuvačkách. Väčšie množstvo slín v ústach vyvoláva pocity hladu, čo nie je počas diéty žiadúce.

Je PAIPO zdraviu škodlivé?
Nie. PAIPO neobsahuje nikotín, decht ani iné zdraviu škodlivé látky.

Ako dlho PAIPO vydrží?
Doba, počas ktorej si PAIPO udržuje svoju chuť, záleží od viacerých faktorov a preto ju nie je možné presne určiť. Při nepretržitom používaní vydrží PAIPO viac ako 8 hodín.

Je doba jednorázového použitia nejako obmedzená?
Doba jednorázového použitia nie je obmedzená. Rovnako ako pri nadmerne dlhom cmúľaní cukríkov či žuvaní žuvačiek sa však môže objaviť nepríjemný pocit v ústach. Táto doba je pre každého individuálna.

Kde môžem PAIPO kúpiť?
Snažíme sa, aby bolo PAIPO čo najdostupnejšie. V súčasnej dobe možno PAIPO kúpiť prevažne v predajniach so zdravou výživou. Zoznam predajných miest je uvedený tu.

Pomôže mi PAIPO prestať fajčiť?
Odnaučiť sa fajčiť nie je jednoduché. Pri odnaučovaní od fajčenia treba prekonať fyzickú závislosť, tj. závislosť od nikotínu a psychickú závislosť. Psychická závislosť je spájaná s pocitom držania cigarety, pohybom ruky pri fajčení atď. Keďže PAIPO má rozmery a tvar ako cigareta a používa sa ako cigareta, reflektuje psychické aspekty fajčenia.

Pomôže mi PAIPO fajčenie obmedziť?
S PAIPO môžete znížiť počet vyfajčených cigariet. V porovnaní s klasickou cigaretou, ktorú vyfajčíte do 10 minút, vydrží PAIPO 50-krát dlhšie. Ušetríte tak zdravie aj peňaženku.

Môžem používať PAIPO spolu s prípravkami na odnaučovanie od fajčenia?
Áno. PAIPO neovplyvňuje účinky prípravkov na odnaučovanie od fajčenia.

Je PAIPO liek?
Nie, PAIPO nie je liek.

Môžem používať PAIPO aj na miestach so zákazom fajčenia?
Áno. PAIPO sa nezapaľuje a nevytvára dym. Môžete ho teda používať všade tam, kde je fajčenie zákonom obmedzené: v hromadnej doprave, na nástupištiach, v čakárňach, v školách, v jedálňach, v zdravotníckych zariadeniach, na koncertoch, v divadle atď.

Je PAIPO vhodným doplnkom pre fajčiarov?
Paipo je šikovný doplnok, uľahčujúci fajčiarom prekonávanie každodenných prekážok so zákazmi fajčenia.

Je PAIPO nový výrobok?
PAIPO je výrobok s dlhoročnou tradíciou. Prvýkrát bolo predstavené v Japonsku. V priebehu rokov si získalo priazeň mnoho miliónov ľudí po celom svete.

Môže PAIPO spôsobiť alergické reakcie?
PAIPO sa dobre znáša a alergické reakcie neboli zaznamenané. Osoby precitlivelé na niektorú zložku by nemali PAIPO používať.